Отзывы - Максим Чуб и Сергей Удовенко Максим Чуб и Сергей Удовенко

Ким и Наталия

Дорогие ребята,спасибо вам огромное за вашу работу!!! нам очень понравился ваш подход к любимому делу,мы получили огромное удовольствие от работы с Вами ,множество положительных эмоций от самого процесса сьемки и ,как результат, колоссальное удовольствие от результата!!! Вы огромные молодцы, продолжайте в том же духе, отдавайтесь так же своему делу и не теряйте той искорки в глазах которая присутствует в них сейчас!!! Мы в восторге!!!

Дарья и Александр

Ми з чоловіком у захваті від самого процесу фотозйомки і від її результату!!! Вдячні! Взагалі мені не дуже подобається фотографуватись, і коли йшли на зустріч до Макса, мене тріпало, як перед держіспитом)))) Але! Коли почали спілкуватись, то хвилювання пропало) я відчувала легкість і задоволення від того, що відбувається!) в цьому велика заслуга Максима😊😊😊
Словом, якщо хочете із задоволенням, з радістю, з любов’ю прожити день, а потім отримати ці моменти для згадки у вигляді фото, то без роздумів звертайтесь до талановитих хлопців «Slow Time»!!!🔥🔥🔥

Алексей


Спасибо огромное «Slow Time» за фотосессию которую они провели для меня в Китае!!
Очень понравился творческий подход,сразу на месте придумали идею для фотосета!
Фотографии вышли очень крутыми и получились как фотокадры из фильма:)
Всем советую этих ребят,сразу видно что разбираются в своем деле!
Буду обращаться еще не раз:)

Тетяна Андрієць


Ми дуже довго обирали собі фотографів на весілля…і тут сестра не сподівано порадила на фотографа Максима і Сергія..це просто чудо дует..з вами неймовірно легко працювати..не вимушена обстановка…не було ніякої скованості….не дивлячись на те, що ми зустрілися вперше))))
Ви створили класну атмосферу на нашому святі та залишили нам такі чудові спогади)))
Ми отримали масу чудових фото…а від деяких просто сльози щастя навертаються но очі….ви вмієте спіймати саме той момент)))
Хочеться особливо подякувати за відео,воно чудове)за приємнтй сюприз,який ми довго чекали,але воно того варте)
і не можу не відмітити як гарно ви все оформляєте….дуже стильно)
ще раз щиро вам дякуємо, ваші наречена Таня та Іван)

Елизавета Соколова

 

Эти выходные были очень веселыми и очень зимними)) ☃☃☃😀😀😀
Безумное спасибо за идею и конечно же за реализацию «Slow Time»))))

Безнощенко Катя


Спасибі, «Slow Time», зокрема Максим Чуб, за приємні емоції та чудові фото! І взагалі за професіоналізм, енергійність, легкість і щирість, і таку любов до того, що ви робите, адже завдяки цьому результати роботи не перестають приємно дивувати! Натхнення вам, подальших успіхів і творчих відкриттів

Наталья Белова


Мы и не рассчитывали, что в такую дождливую погоду нам удастся сохранить прекрасное настроение. Порадовало то, что настроение задавали сами фотографы.
Хорошее настроение+профессионализм+множество отличных фотографий=РЕКОМЕНДУЕМ!

Дарья Лихтар


Спасибо за фотографии!) Ну вот в самом деле, это мой маленький подвиг, который помогли совершить мне вы, Серёжа и Макс!) Зимняя фотосессия супер!)) Вдохновения вам и идеальности всегда!)

Кабрель Алёна


Максим и Сергей!!Хотим вас поблагодарить за такой хороший и не забываемый наш любимый день, не смотря на то что целый день шел дождь, все было супер))и на высшем уровне!Мы думаем что это не последняя наша встреча с вами)